اکران فیلمی با بازی امین حیایی پس از دو سال + دردسر بزرگ استقلال در صورت فسخ قرارداد جباری – تاریخ لرستان

ایسنا: فیلم سینمایی «ثبت با سند برابر است» به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه‌کنندگی  مجتبی متولی در گروه سینمایی ماندانا پس از دو سال انتظار بزودی اکران خودر را آغاز می کند

 «ثبت با سند برابر است» با فیلم نامه‌ای مشترک از بهمن گودرزی و یزدان فتوحی در ژانر کمدی- ماجراجویانه ساخته شده ، در خلاصه داستان فیلم آمده است: همیشه تو زندگیم دنبال یه پاس طلایی بودم ولی بهم پاس که ندادن هیچ، خودشون توپ رو کردن تو گل! اونا شدن غزال تیز پا، من شدم شیر بی یال…

پخش فیلم بر عهده موسسه هدایت‌فیلم به مدیریت مرتضی شایسته است.

ایسنا: فیلم سینمایی «ثبت با سند برابر است» به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه‌کنندگی  مجتبی متولی در گروه سینمایی ماندانا پس از دو سال انتظار بزودی اکران خودر را آغاز می کند.

اکران پس از دو سال انتظار!

طبق گزارش رسیده، بهمن گودرزی «ثبت با سند برابر است» را  پس از فیلم‌های «شیش و بش» و «آتیش بازی» ساخته و اکران خود را بلافاصله بعد از پایان اکران فیلم «حقه باز دم دراز» آغاز خواهد کرد.
 فیلم اثری پر بازیگر و پر لوکیشن محسوب می‌شود؛ امین حیایی، مجید صالحی، نیوشا ضیغمی، فرزاد حسنی، سحر قریشی، الهام حمیدی، علی مشهدی،  سپند امیر سلیمانی، آیدا جعفری، یزدان فتوحی و مهران رجبی با حضور پوریا پور سرخ ، محمدرضا شریفی نیا ترکیب بازیگران فیلم را تشکیل می‌دهند.

——————-

خبرورزشی: باشگاه استقلال به دلیل مصاحبه جباری علیه افتخاری هنوز مجوز بازگشت او به تمرینات را صادر نکرده اند.

جالب اینکه خیال مدیران استقلال از کنار گذاشتن جباری راحت است چون در قرارداد این بازیکن بندی وجود دارد که باشگاه می تواند قرارداد او را به صورت یک طرفه فسخ کند
خبرورزشی: باشگاه استقلال به دلیل مصاحبه جباری علیه افتخاری هنوز مجوز بازگشت او به تمرینات را صادر نکرده اند.

جالب اینکه خیال مدیران استقلال از کنار گذاشتن جباری راحت است چون در قرارداد این بازیکن بندی وجود دارد که باشگاه می تواند قرارداد او را به صورت یک طرفه فسخ کند.

البته مدیران استقلال به تازگی متوجه شده اند که طبق قانون فیفا فسخ قرارداد با یک بازیکن  تنها در صورت ادله قانونی ممکن است و با این شرایط اگر استقلال بخواهد قرارداد جباری را فسخ کند، با محرومیت سنگین از سوی فیفا روبرو خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *