اهدای آثار لوریس چکناواریان به موزه موسیقی + اینزاگی: آنچلوتی بهترین مربی من بوده است – تاریخ لرستان

خبرگزاری ایلنا: آهنگساز و رهبر ارکستر موسیقی کشورمان طی روزهای آینده تمامی آثارش را به موزه موسیقی اهدا می‌کند
این مراسم با حضور علی مرادخانی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر موزه موسیقی ساعت ۱۵ روز سه شنبه نهم آبان ماه در محل موزه موسیقی برگزار می‌شود.

لوریس چکناواریان ازجمله هنرمندان مطرح موسیقی کشورمان است که طی سال‌های اخیر علاوه بر تولید چندین اثر موسیقایی در حوزه موسیقی ایرانی و موسیقی کلاسیک به عنوان رهبر مهمان ارکسترهای مختلف ایرانی و جهانی حضور داشته است.

خبرگزاری ایلنا: آهنگساز و رهبر ارکستر موسیقی کشورمان طی روزهای آینده تمامی آثارش را به موزه موسیقی اهدا می‌کند.

آثار لوریس چکناواریان به موزه موسیقی اهدا می‌شود

لوریس چکناواریان آهنگساز و رهبر ارکستر تمامی آثارش و اقلام موسیقایی‌اش را به موزه موسیقی اهدا خواهد کرد.
——————-
ایسنا: به نقل از کوریره دلواسپورت، میلان در فصل نقل و انتقالات تابستانی خریدهای زیادی داشت ولی نتوانست انتظارات را برآورده کند و اگر امروز نتواند یوونتوس را شکست دهد کار سختی برای قهرمانی خواهد داشت
فیلیپو اینزاگی درباره زمزمه‌های حضور کارلو آنچلوتی در میلان گفت: من نمی‌توانم درباره این مسائل صحبت کنم ولی اگر بخواهم بهترین مربی فوتبالم را معرفی کنم باید بگویم کارلو آنچلوتی بهترین مربی من بوده است.  سران میلان سرمایه گذاری زیادی در این تیم داشتند و خریدهای زیادی داشتند و قطعا وقتی تیمی خرید زیاد داشته باشد باید به این تیم زمان داد.

او ادامه داد: به نظرم تا نیم فصل باید به میلان زمان داد. خریدهای زیاد میلان باید هماهنگ شوند و هواداران باید صبور باشند تا تیم بهتر شود. من بی‌صبرانه منتظر بازی میلان و یوونتوس هستم و می‌خواهم ببینم چه پیشرفت‌هایی در میلان نسبت به پارسال ایجاد شده است.

ایسنا: به نقل از کوریره دلواسپورت، میلان در فصل نقل و انتقالات تابستانی خریدهای زیادی داشت ولی نتوانست انتظارات را برآورده کند و اگر امروز نتواند یوونتوس را شکست دهد کار سختی برای قهرمانی خواهد داشت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *