«هیس! پسرها گریه …» در انتظار پروانه ساخت – تاریخ لرستان

روزنامه بانی فیلم: وضعیت پروانه ساخت فیلم سینمایی «هیس! پسرها گریه نمی کنند» نامشخص است و مذاکرات سازندگان با سازمان سینمایی همچنان بی پاسخ مانده است
«خواب های دنباله دار»، «بچه های ابدی»، «رویای خیس» و «شمعی در باد» دیگر فیلم های سینمایی چند سال اخیر درخشنده هستند.

با توجه به تأمین بودجه و رایزنی اولیه درخشنده با برخی از بازیگران و عوامل پشت دوربین، این فیلم به محض دریافت تور مراکش پروانه ساخت وارد فاز تولید خواهد شد.

درخشنده در سال ۹۱ واقعیات مهمی از جامعه را در فیلم «هیس! دخترها فریاد نمی زنند» به تصویر کشید. موضوعی ملتهب که با وجود نادیده گرفتن آن، پنج سال بعد در جامعه نمود عینی پیدا کرد و نتیجه آن نیز چیزی جز انتشار خبر تلخ قتل آتنا، دختر بچه پنج ساله نبود.

ناپدید شدن چند کودک طی چند ماه گذشته و حساسیتی که جامعه روی این موضوع پیدا کرده، گویا باعث تور روسیه شده تا مدیران وزارت ارشاد در صدور پروانه ساخت این فیلم مقداری دست به عصاتر عمل کنند.

فیلمبرداری «هیس! پسرها گریه نمی کنند» به طور کامل در تهران انجام می شود و برخی از لوکیشن ها نیز انتخاب شده است.

روزنامه بانی فیلم: وضعیت پروانه ساخت فیلم سینمایی «هیس! پسرها گریه نمی کنند» نامشخص است و مذاکرات سازندگان با سازمان سینمایی همچنان بی پاسخ مانده است.

درخشنده سعی دارد تا فیلم تور ارزان سیشل جدید خود را برای حضور در جشنواره سی و ششم فیلم فجر آماده نمایش کند.

«هیس! پسرها گریه نمی کنند» عنوان فیلم جدید درخشنده نیز به موضوع مشکلات اجتماعی پسرها می پردازد.

 با وجود اینکه پوران درخشنده از دو ماه پیش خبر از ساخت فیلم سینمایی «هیس! پسرها گریه نمی کنند» داده بود، شنیده های خبرنگار ما حکایت از این دارد که فیلم جدید این کارگردان در حال حاضر در مرحله دریافت پروانه ساخت متوقف تعمیرات 118 مانده و پس از مذاکرات متعدد عوامل با سازمان سینمایی، هنوز پاسخ شفافی به آنان داده نشده است.

«هیس! پسرها گریه نمی کنند» در انتظار دریافت پروانه ساخت 

از این کارگردان هم اکنون فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» روی پرده سینماها قرار دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *